«1...910111213...128»

Felhasználó
12 éve
Mivan? :P

Amúgy Zakika, szóljál ha bántanak... :$
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
Kibánt? (Pff :D) Annyira jó nézni, ahogy csak veszik a jobbnál jobb tagokat. Én figyelmeztettem őket egy taggal kapcsolatban, megfogadják, akkor megfogadják, ha nem, akkor nem. Innentől teszek magasról rájuk. Ők tudják. Meg az, hogy az elhanyagolt emberek mit szólnak be, arra sem fordítok nagyobb figyelmet. (főleg ebben az esetben) :P
8th, ha meg felakarsz nyomni a tagoknál, (esetleg kisebb rossz szándékod van) akkor nyugodtan. ;)

Lentre: Ha erről van szó, akkor PÜ-ben írd meg, hogy zavar, vagy egyéb más dolog. (Persze, ha nem a felnyomás szándékozott ide írni!)

Tok: Ez jó hír. :P Mindig telefonról tudsz majd fent lenni? :)

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
12 éve
Kibánt? (Pff :D) Annyira jó nézni, ahogy csak veszik a jobbnál jobb tagokat. Én figyelmeztettem őket egy taggal kapcsolatban, megfogadják, akkor megfogadják, ha nem, akkor nem. Innentől teszek magasról rájuk. Ők tudják. Meg az, hogy az elhanyagolt emberek mit szólnak be, arra sem fordítok nagyobb figyelmet. (főleg ebben az esetben) :P
8th, ha meg felakarsz nyomni a tagoknál, (esetleg kisebb rossz szándékod van) akkor nyugodtan. ;)

Konkrétan nem a te személyed ellen irányult, csak egyszerűen röhejes a dolog. (:

Felhasználó
12 éve
Na mostmár tudok lenni itt fórumon naponta egyszer-kétszer (most is telefonon írok)

Felhasználó
12 éve
Más is kapott levelet ettől az agyatlantól?:D

Én nem, de mit vársz egy 10 évestől? :-)

Adminisztrátor
12 éve
Hogyne lennenek! :D ˝ˇ°ˇ^˛[˝ˇ[łä¨đł¨ˇ

Felhasználó
12 éve
Boldog új évet mindenkinek!!!:P
Aktívságban, humorosságban, vidámságban gazdag év legyen a 2012!! :P


Felhasználó
12 éve
Konkrétan nem látok két fele. Hulla részeg vagyok. Éppen hogx mos is írok :P

Felhasználó
12 éve
Én is mindenkinek boldog új évet kívánok! :-)

Adminisztrátor
12 éve
Mocskos kockak vagytok, hogy ide irogattok ujevkor! :D
«1...910111213...128»